Zhad Motel Premium
| 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
Το Zhad Motel Premium Blumenau διαθέτει 20 δωμάτια και απέχει περίπου 2 χλμ. από το Πάρκο Vila Germanica Convention Center and Park.
Μην παραλείψετε να επισκεφθείτε το Δημαρχείο του Μπλουμενάου, περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο ημιδιαμονής. Γέφυρα Aldo Pereira de Andrade είναι επίσης σε απόσταση περίπου 2,1 χλμ. Ο σταθμός λεωφορείων Terminal Rodoviario Hercilio Deeke, που προσφέρει καλή σύνδεση σε όλη την πόλη, απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το Zhad Motel Premium.
Στα δωμάτια έχει ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
Μπορείτε να περπατήσετε 5 λεπτά μέχρι το Ultimo Gole ή να φάτε στο Peppos Grill, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 400 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Arquivo Historico Professor Jose Ferreira da Silva3,5 χλμ.
- Castelinho da Havan2,8 χλμ.
- Igreja Cristo Rei4,5 χλμ.
- Relogio das Flores2,3 χλμ.
- O Embriao4,7 χλμ.
- 1º Predio do Museu Hering3,7 χλμ.
- Visual Midia4,6 χλμ.
- Gruta Nossa Senhora Desatadora dos Nos4 χλμ.
- Morro do Aipim2,9 χλμ.
- το Δημαρχείο του Μπλουμενάου2,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ministro Victor Konder56 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
Γεύματα και ποτά
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Τζακούζι
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Zhad Motel Premium αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Ministro Victor Konder βρίσκεται σε απόσταση 60 χλμ. από τo Zhad Motel Premium. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Zhad Motel Premium;
Τo Zhad Motel Premium παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Zhad Motel Premium;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Zhad Motel Premium στις 10:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Zhad Motel Premium;
Σε τo Zhad Motel Premium μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Σουίτα deluxe με κρεβάτι king-size και Διακεκριμένη σουίτα με κρεβάτι king-size. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί ξενοδοχείο ημιδιαμονής.
Σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.